Svadba je pre každého, kto sa jej zúčastní, jedinečnou životnou udalosťou. Predovšetkým novomanželia sa k nej budú v budúcnosti mnohokrát vracať v spomienkách.

Svadobné video natáčame formou svadobnej reportáže. Svadba nie je hraný film a preto nie je v silách kameramana, aby priebeh svadby zastavoval a opakoval. Úlohou svadobného kameramana je zaznamenať všetky okamihy, emócie a neopakovateľné momenty, ktoré prebiehajú prirodzene.

Iné je to však v prípade svadobného videoklipu z fotenia, prípadne predsvadobného videoklipu, pri ktorom môžu novomanželia naplno rozvinúť svoj herecký talent. Radi uvítame Vaše nápady, myšlienky, predstavy.  Netradičné miesta na natáčanie Vášho svadobného videoklipu podľa Vášho scénara sú pre nás výzvou a nebránime sa tomu.

Pred objednaním našich služieb uprednostňujeme osobné nezáväzné stretnutie so snúbencami, na ktorom preberieme všetky podrobnosti súvisiace s natáčaním Vašej svadby a predvedieme Vám detailnejšie ukážky našej práce. Keďže stretnutie je nezáväzne, máte potom čas, aby ste si všetko premysleli a rozhodli sa, či využijete naše služby.

Hotové video odovzdávame našim zákazníkom na Blu-ray disku (Full HD video) a USB kľúči (Full HD video). Samozrejmosťou je plastový obal s farebnou potlačou a svadobná krabička pre USB.

Ponúkame Vám tento svadobný balík:

 

SVADOBNÉ VIDEO FullHD

  • natáčanie svadby  dvoma kamerami v rozlíšení 1920 x 1080 (Full HD),
  • svadobná reportáž – kameramani sú novomanželom k dispozícii počas celého svadobného dňa a natáčajú všetky udalosti súvisiace s priebehom svadby,
  • svadobný videoklip z fotenia,
  • spracovanie videozáznamu v profesionálnom strihovom softvéri,
  • krátky záverečný zostrih z priebehu svadby s výberom najkrajších momentov,
  • výstup: Blu-ray (Full HD, 1920 x 1080), USB (Full HD, 1920 x 1080)

 

Termín dodania hotového videa závisí od množstva natočeného materiálu, požiadaviek novomanželov a dodania všetkých materiálov potrebných k výrobe diela (fotografie z detstva a pod.).

 

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

  • predsvadobný videoklip